Verili by ste, že záhrada má moc zmeniť človeka na domaseda? Samozrejme, pretože ak vo vlastnej záhrade nájdete pokoj a miesto, kde zrelaxujete a budete sa do nej s radosťou vracať, tak inam ani ísť nemusíte. A práve o to sa pri našej budúcej spolupráci budeme snažiť.

info line:
0905 803 741

Závlahové systémy

Automatické závlahové systémy:

Neodmysliteľnou súčasťou existencie rastlín sú atmosferické zrážky, avšak ich rozloženie vo vegetačnom období nie je rovnomerné a preto prísun vlahy nie je optimálny. Preto Vám ponúkame riešenie, ako efektívne odstrániť vlahový deficit a zaručiť zdravší vývoj rastlín. Dosiahneme to automatickými závlahovými systémami od renomovaných svetových výrobcov. Výhodou týchto zariadení je, že šetria Váš čas, minimalizujú spotrebu vody potrebnú pre zálievku a rovnomerne ju rozdeľujú pre trávnik a výsadbu v najvhodnejšom čase. Je nutné dôsledne zvážiť, či bude realizovaná vo vašej záhrade.

Vodné prvky:

Realizujeme jazierka, pramenníky, chŕliče vody, potôčiky, zabezpečujeme pokládku jazierkových fólii, úpravu brehov jazierok. Vytvárame kúpacie rybníky, vysádzame vodné a močiarne rastliny a zabezpečujeme filtráciu vody na biologickej báze.